O wszystkim, z niewielką dozą jadu
Blog > Komentarze do wpisu
MULTIsport :)

W ten weekend cała nasza rodzina miała liczne, multi sportowe zadania. Bo tak:

1) Już w piątek Sąsiedzi i kumpel brali udział w Wielkim Wędrowaniu (czyli marsz 100 km po górach), więc trzeba było ich na miejsce startu (Jelenia Góra) zawieźć i z miejsca odbioru przywieźć (w nocy z soboty na niedzielę) -> tym zajmowali się mój Mąż i Syn. 

2) W sobotę mój Brat biegł Maraton Karkonoski ze Szklarskiej (51 km po górach, 2,5 km w pionie), trzeba więc było pokibicować mu na starcie i mecie (tym zajmowałyśmy się moja Matka Teresa i ja), oraz, w razie czego być kierowcą, jeśli byłby na tyle padnięty, że nie mógłby jechać - to była moja rola :).

3) Trzeba było zapewnić Bratu support (napoje+jedzenie+przepaki) na trasie - tym zajmowali się również mój Mąż i Syn, więc po tym jak odstawili Wielkich Wędrowców pojechali do Karpacza i zanocowali w Samotni, skąd było im bliżej do umówionych punktów. Punkty te poszli zbadać jeszcze w nocy, z czołówkami, dzięki czemu Syn był w szalooonej extazie :). 

4) Żeby nie siedzieć bez sensu w Szklarskiej w czasie, kiedy Brada biegnie, my z Tereską miałyśmy plan 'SZRENICA', który również wykonałyśmy.

5) Akcja 'support na mecie' (po powrocie ze Szrenicy) udał się znakomicie: na początku trochę lunęło, ale zaraz wylazło słońce, wysuszyło nas i razem z jeszcze jedną kobitą darłyśmy się i kibicowałyśmy wbiegającym, do czasu aż pojawił się Brat :) (131 miejsce open!). Ponieważ bieg był raczej kameralny, mogłyśmy sobie z nim siedzieć w tej strefie, gdzie rozdają medale i żarcie. Było tam mnóstwo biegaczy, mnóstwo medali i mnóstwo endorfin unosiło się w powietrzu :)

6) Jak Brat już doszedł do siebie, pomknęliśmy do Jeleniej, pobraliśmy Syna od mojego Męża, który pomknął z powrotem czekać na strudzonych Wędrowców, którzy rzeczone 100 km przeleźli :).

7) Żeby dociągnąć weekend na sportowo, w niedzielę pobiegłam sobie luźną trzynastkę, (leciałam do ciastkarni, po ciastka:), a następnie przyszedł do nas kolega, ale nie taki zwykły, tylko taki, który chwilę temu przebiegł 119 km po górach i słuchaliśmy go z zapartym tchem, owe ciastka wcinając. 

Super :)

Oby więcej takich weekendów/eventów/rodzinnych wyskoków :)

niedziela, 02 lipca 2017, boskajana

Polecane wpisy

  • Są wciąż dobrzy ludzie na świecie

    Wczoraj mój Syn wyrżnął się na rowerze. Nic poważnego mu się nie stało, ale rozwalił sobie łokieć i z tym rozwalonym łokciem najpierw zadzwonił, a potem polecia

  • Klasyk

    Z rzeczy, które by mi się przydały (nie, że wcale nie mam - wiadomo - ale albo mało albo brzydkie albo coś) to torba i jakaś bluzka z krótkim rękawem. Więc pole

  • Błogo[ść]

    Kiedy człowiek żyje tak jak ja, czyli wstaje 5:45 i potem ogień i zawsze ma się w bani długą listę TO DO i zazwyczaj, mimo wielu pozycji odhaczonych, i tak z wi

Liczba odwiedzających: